blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2020-06-09

Wolf"s Rain

Cóż za pięknie narysowana anime! A jaka muzyka! No i ta opowieść - czym jest raj? Czy jest możliwy? Czy było już wiele rajów, ale każdy musi się kiedyś skończyć? Jak ma wyglądać? Czy można się do niego dostać inaczej niż umierając i tracąc wszystko, co się kocha?
Oglądając, pamiętajcie, by pominąć 4 odcinki z retrospektywami. One naprawdę nic nie wnoszą do fabuły, mogą tylko zmęczyć.
Akcent chiński: lud Hmong, który jakoś dziwnie przypomina Apaczów...
Gdybym trafiła na to jako nastolatka, zakochałabym się w Kibe. No ale trafiłam teraz i wobec głównych bohaterów mam głównie uczucia macierzyńskie...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.