blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2019-01-08

azalie i magnolie

Po kilku nieprzyjemnych dniach do Kunmingu wróciło słońce, a z nim - radość, ciepło i możliwość wyprania piętrzących się ciuchów. No i - podziwiania świeżo rozkwitłego kwiecia:
Taką zimę to ja rozumiem! :D
No a od dziś znów leje. I ma lać ze trzy dni. Ech...
Ale za to taka pogoda dobrze motywuje do wzięcia się znów za pracę. Z okazji Nowego Roku zrobiłam sobie kilka dni odpoczynku; teraz przede mną ostatnia prosta - i mam nadzieję, że się coś fajnego urodzi.Trzymajcie kciuki :)

3 komentarze:

  1. Kciuki zaciśnięte. W Warszawie mroźno i pochmurno i trochę śniegu w odcieniu miejskiej szarości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne kwiaty :) U nas niestety deszczowo. W takim miejscu wśród nic tylko postawić ławki drewniane i delektować się promieniami słonecznymi. Już mi brakuje wiosny i lata.

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.