blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2008-12-09

我的心情... Moj nastroj...

我要說的話... Chcialabym powiedziec, ze...
我不想說了... Nie, nie chce mowic...
心情亂亂的時候只有個能代表我的心... W taki nastroj tylko piosenki moga pokazac dno serducha...
那, 第一首就是 分開旅行... 我也需要自由, 我也需要空間... Ta pierwsza to przerobka Black Black Heart; w zyciu nie slyszalam oryginalu, ale chinska wersja mi pasuje... To o tym, jak to ona chce jechac do Paryza, a on wybral inny cel, ona pyta, czy on ja kocha, a on odpowiada, ze potrzebuje wolnosci i przestrzeni, i ze brak wiary w uczucie to uczucie zabija...
http://www.youtube.com/watch?v=Tx2utHwCOEw
第二首呢... 歌名就說明, 對不對?... 是 我要我們在一起 這首... A druga... Coz. Tytul powie wszystko: Chce, bysmy byli razem...
http://www.youtube.com/watch?v=4N9WxMJTIaQ

PS. Maly apdejt: Posluchalam sobie orginalu Czarnego Serca Davida Ushera. Nie dosc, ze sepleni, to jeszcze slowa takie sobie :P Wole wersje chinska ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.