blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2018-03-27

graffiti XX

"sprawiedliwość"
Na dzisiaj, poza graffiti, mam bonus: zdjęcia ZB i moje, randkowe.
Dokładnie pięć lat temu odbyło sięnasze wesele. Pięć lat to tak niedużo... i tak wiele. Klapki z oczu już spadły, ale... Teraz jest pełniej. I piękniej. Nie tylko przez Tajfuniątko. Dlatego, że patrząc na siebie nawzajem widzimy i zalety, i wady - i kochamy całokształt. Pewnie, że czasem zaklnę pod nosem; pewnie, że czasem ZB wychodzi z domu, żeby ochłonąć. Nasz związek jest... dynamiczny. Ale - jego ramiona są moim bezpiecznym portem, a moje objęcia - jego domem.

5 komentarzy:

 1. Gratulacje z okazji Drewnianej Rocznicy. Życzę abyście doczekali Brylantowych Godów !

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy27/3/18 16:34

  Pięknie powiedziane,nic dodać nic ująć.
  Życzę Wam abyście wyciągnęli ze wspólnego życia wszystko, co najlepsze i umieli sobie poradzić z tymi gorszymi momentami.
  Bardzo lubię i podziwiam Waszą rodzinkę i jestem pewna ,że dacie radę.
  Zawsze jest trochę w górę trochę w dół,żeby nie było nudno.
  Pozdrawiam Noneczka

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy29/3/18 16:39

  Gratulacje! Niech Wasza miłość kwitnie jeszcze obficiej.
  Pozdrawiam z Mazur,
  Gosia

  OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.