blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2014-09-01

Igudesman & Joo

Na wstępie się tłumaczę: blog jest przecież azjofilski, nie tylko chiński, prawda? Richard Hyung-ki Joo jest przecież Koreańczykiem. Tak, tak, urodzonym w Wielkiej Brytanii, ale z pełnokrwiście koreańskich rodziców, więc ta Wielka Brytania niewiele znaczy, prawda? Inna rzecz, że gdyby nie ona, ta Brytania znaczy, toby nie poznał Aleksa Igudesmana i nie stworzyliby tego duetu:

A piszę o nich, bo ZB oficjalnie pozwolił mi się kochać w tym pianiście. Sam by się kochał, gdyby nie był aż tak zadeklarowanym hetero...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.