blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2013-02-09

życzenia noworoczne 蛇年快樂!!

W zbliżającym się wielkimi krokami chińskim nowym roku życzę Wam wszystkiego najlepszego i rychłego przyjazdu do Kunmingu :)
(lampiony noworoczne rozwieszone na drzewach przy Targu Kwiatów i Ptaków 花鳥市場)

3 komentarze:

  1. Anonimowy9/2/13 16:47

    Dzięki za życzenia,najbardziej mi się podoba to z przyjazdem do Chin .Ja Tobie i Twojej rodzinie życzę oczywiście zdrowia oraz wielu wspaniałych chwil w miejscach nowo odwiedzanych przez Ciebie i tego abyście się zawsze rozumieli z Twoim Panem i Władcą.Pozdrawiam Noneczka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje za życzenia-ja życze pani zdówka i szczęścia w życiu.Od dziecka fascynuje mnie Daleki Wschód a dzieki Pani wpisom mogę pogłebiac ''tajniki''Chin i nie tylko.Śle pozdrowienia z okoloc dalekiej Bydgoszczy.

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
A jeśli nie na temat bądź niekulturalnie, skasuję.