blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2015-01-01

Where is home?

Pożyczyłam od Hongkongijki:

(jest też w internetach wersja z polskimi napisami, ale mnie one strasznie przeszkadzały, więc u góry wersja bez nich; tutaj wersja z polskim)
Cieszę się, że w pewnym momencie zatrzymałam się i już wiem, gdzie jest mój dom i czym/kim on jest. Dziwny zbieg okoliczności sprawił, że mój dom rodzinny i mój dom to dwa kompletnie różne, bardzo oddalone od siebie miejsca. Cieszę się, że potrafię się cieszyć tym nowym :)
Dzisiejszy wpis sponsorowany przez pierwszy Nowy Rok obchodzony we własnym mieszkaniu, do którego właśnie-śmy się przeprowadzili.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję mieszkanka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech nowy,2015 rok przyniesie Wam mnóstwo zwyczajnych cudów i cudownej zwyczajności..Napiszesz coś o nowym mieszkaniu?
  Maria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i odwzajemniamy :) A o mieszkaniu jeszcze kiedyś napiszę :)

   Usuń
 3. Ooooch, gratulacje!!! Miłego urządzania się!:))

  OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.