blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2007-11-15

Biedny Maly Fan...

Sluchajcie, szukam znowu mieszkania dla Fana (mojego chinskiego braciszka). Jak sie okazuje, choc w kamienicy jest centralne ogrzewanie, jednak wlasciciel nie wywiazuje sie z ustalen i grzeje tylko jak mu sie przypomni. Chlopcy maja piec kaflowy, na wegiel. Jeden z nich po probie napalenia w piecu wyladowal w szpitalu w wyniku zaczadzenia. Malemu nic nie jest, ale w mieszkaniu jest 15 stopni i nie da sie tam normalnie mieszkac. Jakby Wam cos wpadlo w oko - prosze, dajcie znac! Pokoj, nie musi byc w centrum, byle dojazd do Akademii Muzycznej byl dobry - no i wiecie, kuchnia, lazienka, meble. Piszcie na baixiaotai(at)gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.