blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2007-11-17

Uwaga!!!

Azja na horyzoncie!
Kino pod Baranami chce mnie pozbawic wszystkich pieniedzy, oferujac w najblizszym tygodniu wiele filmow chinskich, tajwanskich, no, skosnych. Radze wejsc na strone owego kina i sprawdzic, czy przypadkiem Wam nie odpowiada - bo sa filmy i zadumane, i dzikie, i smieszne. Oczywiscie, codziennie bede w kinie, wiec jesli ktos cos ode mnie chce, to wlasnie wtedy ma mnie okazje dorwac. Zacznie sie od Dotyku Zen (poniedzialek 20.30) potem Letni Palac (wtorek, ta sama pora), Nie chce spac sam (Tsang Mingliang - koniecznie!!! sroda o 18.30) i Milczace swiete kamienie (20.30 we czwartek) na zakonczenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.