blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2018-06-12

graffiti XXVI

Szczęśliwie dotarłyśmy do Polski. Tajfuniątko na nowo odkrywa babciny ogród i wszystkie ciocie, a ja zastanawiam się, czy aby na pewno pilnowanie jej jest choćby namiastką odpoczynku. Tym samym - żegnam się z Wami do końca wakacji. Pewnie pojawią się sporadycznie jakieś wpisy, ale raczej niewiele. Zamierzam nadrabiać zaległości w czytaniu, tak dla odmiany ;) Jeśli zatęsknicie, piszcie na baixiaotai(at)gmail.com

1 komentarz:

  1. No to pozostaje tylko życzyć udanych wakacji :) Bardzo lubię śledzić Twojego bloga i szkoda że teraz za bardzo nic się nie pojawi, ale rozumiem sytuacje, trzeba się nacieszyć wakacjami:) Mnie czeka niedługo urlop, 3 tygodnie wakacji odpoczynku i podróży, już się nie mogę doczekać, sama nie wiem czy odpocznę bo kocham zwiedzać i chodzić.

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
A jeśli nie na temat bądź niekulturalnie, skasuję.