blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2007-08-22

szukam lokum

Szukam pokoju dla wiolonczelisty z Akademii Muzycznej w Krakowie. Nie musi byc w centrum, ale wazny jest dobry dojazd do Akademii. Dla chlopaka wazny jest dostep do lodowki, kuchni i pralki (za daleko mieszka, zeby wozic pranko do domu). Chociaz z drugiej strony, pralka jest naprawde mniej wazna niz to, zeby sie mial gdzie podziac... Uczy sie mowic po polsku, w zamian za pomoc na pewno chetnie podszkoli wspolmieszkacza w chinskim. :) Pokoj bedzie potrzebny od pierwszego pazdziernika. Jakbyscie cos wiedzieli, dajcie znac, rozeslijcie tez, prosze, wici po znajomych.
Wiadomosci mozna przesylac na mejla:
baixiaotai(at)gmail.com

我替我中国弟弟搜寻房间。他十月一号采来, 一定先要找房间。
不过我最近没有太多空时间。
而且。。。我有点难过。。。我弟弟需要我的帮助,他就会写信。他不需要什么他就不要跟我联系。。。他算是好弟弟吗?
原来他说他在中国的时候会联到我, 因为他必须联系波兰文。但他已经很久没有联系波兰文了。 回波兰以后他怎么办? 他要跟波兰人一起上课,做作业,办自己的事。我越来越忙,没办法一只照顾他。他要开始自己办事。当然,有的时候我能帮他。有-的-时-侯!! 不是每一次啊!!! 他要找别的波兰朋友们。

附言:刘老师,听说你认识了我的香港朋友 :)“我朋友的朋友是我的朋友”,是不是? :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
A jeśli nie na temat bądź niekulturalnie, skasuję.