blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2007-07-06

waterboys ウォーターボーイズ 五個撲水的少年


Wlasnie obejrzalam kawaii nihonno komedyjke, co gorsza oparta na faktach, o chlopiecym zespole plywania synchronicznego. Widoczne na zdjeciu pokraki sa oczywiscie posmiewiskiem calej szkoly, a potem za sprawa okrutnego trenera delfinow staja sie bozyszczem rowiesniczek :) Fabula banalna, ale jesli ogladac komedie familijne, to tylko japonskie!! Karate kid ma w srodku to samo - kompleksy, ciezka praca dajaca efekty i starego swira za trenera. Ale ilez wiecej wdzieku w tych kompletnie sztucznych Japonczykach!! Oni nie staraja sie, zeby to bylo ambitne, dobrze zagrane kino. Oni daja ludziom radosc w czystej formie. Dawno sie tak nie usmialam...
Dzieki Kasiu, to dzieki Tobie! :)
你們覺得難過的時候我有很好辦法: 你們看 waterboys 吧!! 這部電影很好笑啊! 你們看的時候不用頭腦, 但是還是很好笑... 而且, 裡面的男孩好可愛喔!!!!!!!! :D 裡面的故事... 我不要說, 太愚蠢了, 但是嘛...我今晚心情不好, 看完就笑出來, 沒辦法覺得難過!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.