blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2008-03-03

Yamazoe-san

Po pierwsze nie Yamazoe-san, a Masaki-chan :P Po drugie jest kochany :) Po trzecie: tesknilam za jakims objawem japonskosci. Po czwarte... Hmmm... Naprawde rzadko mi sie zdarza zaprzyjaznic kogos od pierwszego wejrzenia :D
Troche papierkowej roboty - zakwaterowanie w akademiku, zameldowanie, obsluga autobusow i tramwajow (powiedz: bilet. Nie, nie biretu, tylko bilet :D). Dokarmianie (niech nie smie wazyc 55 kilo gdy bedzie wyjezdzal :P). Rozmawialismy glownie o tym, dlaczego tak rzadkie sa malzenstwa Japonczykow z Europejkami ;)
kawaii!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.