blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników.

2007-10-03

koncert 音樂會

大家都知道我除了中文之外還有一個大大的是好. 就是唱歌. 大家也都知道我在一個合唱團練習唱歌. 如果你們要聽聽我唱得好不好聽, 星期六你們有機會.
星期六晚上六點在 Saints Peter & Paul's Church (Grodzka 路, 克拉科夫中心) 我們先要參加彌撒, 然後 (七點左右, 但是如果你們來早一點應該更好) 有我們的音樂會. 大部分是波蘭音樂, 我覺得很好聽喔 ^.^ 歡迎你們來啊!! 音樂會以後我們想去酒吧玩 :) 你們也可以跟我們一起去 :)

Jak wiadomo, Maly Tajfun lubi poza chinskim jedna rzecz: SPIEWANIE. Jesli komus dotad udalo sie uniknac sluchania, moze sie uwazac za szczesciarza :) Ale jesli tego uniknal, a chce nadrobic, to jest szansa - w najblizsza sobote o 18 odbedzie sie msza u Piotra i Pawla na Grodzkiej w Krakowie; moj chor uczestniczy we mszy, a potem w tymze miejscu mamy koncert (powinno to sie zaczac jakos kolo siodmej). Bedzie duzo polskiej muzyki religijnej, moim zdaniem wspanialej - no i swietnie zaspiewanej!! :D
Zapraszam serdecznie (tym bardziej, ze wstep wolny :)
Do zobaczenia!!

2 komentarze:

 1. Anonimowy3/10/07 08:51

  應該是個很棒的音樂會
  可惜看不到

  你學的是中文嗎?
  還是波蘭裔?
  真的一點都不覺得你是波蘭人耶
  根本就是台灣人

  http://blog.pixnet.net/HiHello2276
  --以斯帖--

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, na pewno wpadnę :D

  OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.