blog azjofilski 亞洲迷的部落格

Moje zdjęcie
Kunming, Yunnan, China
Blog o Azji. Blog o Chinach. Blog o chińskiej kuchni. Blog o Yunnanie. Blog o Kunmingu. Blog o mnie. Można by tak długo... Przygodę z Azją zaczęłam w 2004 roku. Jakiś czas później wpadłam na to, żeby zacząć zaklinać czas blogiem. Jest tu o ludziach, miejscach, kuchni, muzyce, są ciekawostki językowe i moje przygody. Nie zawsze za to pojawiają się polskie znaki, za co serdecznie przepraszam wszystkich Czytelników. 這裡我把我愛的, 我討厭的, 我感興趣的, 跟亞洲有關係的事情寫下來. 希望能幫你們消磨時間 ^.^

2009-03-10

李延亮 Li Yanliang

Czyli jeden z niewielu Chinczykow, ktory ma cokolwiek do powiedzenia na temat gitary elektrycznej. Na akustycznej tez niby grac potrafi, ale... Wtedy wychodza mu ckliwe kawalki w tym stylu... Z tym ze jego ckliwe kawalki i tak sa 100x za mocne dla przecietnego Chinczyka :) A takie typowe sa mniej wiecej takie.
No dobra. On nawet wyglada tak bardziej punkowo :D To znaczy, jak na Chinczyka :D

Przy okazji szukania tego zdjecia trafilam na swoj pierwszy punkblog po chinsku :D Niesamowite przezycie, zwlaszcza te rysunki :D Jak sie chwile poszpera, mozna znalezc liste chinskiej rockowej literatury obowiazkowej. Nawet jesli sie nie zna dobrze chinskiego, mozna po prostu przeklejac nazwy w wyszukiwarce mp3 baidu :)

No. Tego sobie slucham, gdy mi brzydnie muzyka ludowa :D

我迷上了他的音樂風格. 他的音樂沒有以前我說到什麼搖滾音樂那麼強, 但是也不是甜甜浪漫死了的流行音樂... 中間總是最好 ;) 而且他的吉他彈得不錯. 喜歡喔... 上面的一些links就是 youtube 的一些視頻, 還有關於龐克搖滾樂的部落格... 希望你們喜歡 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę, nie anonimowo!
A jeśli nie na temat bądź niekulturalnie, skasuję.